Alanyaspor’da düğmeye basıldı

5 Ocak 2016
Alanyaspor’da düğmeye basıldı

ABDULLAH TAKIMDAN AYRILDI

Multigroup Alanyaspor Sportif Direktörü Taner Savut, savunma oyuncusu Abdullah Karmil ile yolları ayırdıklarını, genç futbolcu Ahmet Özer'in de bir kulübe kiralanacağını söyledi. Sezon başında Adanaspor'dan transfer edilen 27 yaşındaki stoper oyuncu ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırdıklarını belirten Savut, "Futbolu ve kişiliğiyle takıma katkıda bulunan Abdullah Karmil'e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki futbol yaşamında da başarılar dileriz. Ayrıca geç oyuncularımızdan Ahmet Özer'in daha fazla forma şansı bularak maç tecrübesi kazanabileceği bir takıma kiralanması için karşılıklı konuşarak bu kararı aldık. Ahmet Özer ligin ikinci yarısında kiralık verilecek" dedi.

 

 

NOKTA TRANSFER YAPILACAK

Multigroup Alanyaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Fahri Özçelik, “Kadromuza 4-5 takviye yapmayı planlıyoruz. İlkini salı günü açıklayacağız. Devamı da gelecek. Şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz ancak yapacağımız bu nokta transferlerle en güçlü adayı olacağız” dedi. Futbol Şube Sorumlusu Fahri Özçelik, devre arasında istedikleri oyuncuları kadroya dahil etmeleri halinde PTT 1. Lig’de şampiyonluğun en güçlü ayları arasında yer alacaklarını söyledi. Kulübün geçmişe dönük borcu olmadığından dolayı ara transferde rakiplerine göre daha rahat hareket edebileceklerini belirten Özçelik, “Ligin ilk yarısını istediğimiz yerde bitirdik. Diğer rakiplerimiz kadar bizim de şampiyonluk şansımız var. Kim nokta transfer yaparsa, ipi göğüsleme şansı da ona göre artar. Biz de elimizden geleni yaparak gerekli transferleri yapacağız” dedi.

 İLK TRANSFER SALI GÜNÜ

 Transfer etmek istedikleri oyuncularla temasta olduklarını dile getiren Özçelik, “Kadromuza 4-5 takviye yapmayı planlıyoruz. İlkini salı günü açıklayacağız. Devamı da gelecek. Yapacağımız bu nokta transferlerle şampiyonluğun en büyük adayı olacağız. Tabi aramızdan ayrılan arkadaşlarımız da oldu. Yeni takviyelerden sonra birkaç oyuncuyu da kiralık verebiliriz” diye konuştu. Devre arası kampının Goldcity Otel’de yapılacağını belirten Özçelik, 10 günlük kamp sürecinde 2 hazırlık maçı yapmayı planladıklarını kaydetti.