Yeni bir final!

15 Şubat 2018
Yeni bir final!

Ligdeki konumu nedeni ile her maça final gözüyle bakan Antalyaspor, Cumartesi günü Kayserispor ile yapacağı maça ligin kader karşılaşması olarak bakıyor. İki hafta önce Evkur Yeni Malatyaspor ile oynayıp kazandığı maça da aynı şekilde hazırlanan kırmızı-beyazlı etip, zorlu maçı kazanarak düşme hattından kurtulmuştu. Galatasaray yenilgisi ile düşme hattının sadece 1 puan üzerinde yer alan Antalyaspor, Kayseri maçından puansız ayrılması halinde, alt sıralardaki takımların kazanmasıyla tekrar ateş hattına inme riskiyle karşı karşıya.

SON ÇALIŞMA YARIN

Galatasaray maçından sonra gece geç saatlerde Antalya’ya dönen kırmızı-beyazlı ekip, dinlenmeden Kayserispor maçı hazırlıklarına başladı. Çalışmalarına dün de devam eden Antalyaspor, bugün zorlu maçın taktik provasını yapacak. Yarın gerçekleştireceği antrenmanın ardından maç saatini beklemeye başlayacak olan Antalyaspor, kriik maçı kazanarak düşme hattının üzerine çıkmayı hedefliyor.

2 HAFTA LAZIM

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, ikinci yarının başlmaması ile birlikte her geçen hafta daha iyi oynadıklarını belirterek, “Galatasaray maçının ilk yarısı dışında oynanan futboldan memnunum. Takım olarak gerçek hüviyetimize bürünmemiz için birkaç hpaftaya daha ihtiyacımız var. Antalyaspor olarak ligi ilk 10 takım arasında tamamlamak istiyoruz. Bunun için yetenekli sporculara ve güce sahibiz” dedi.