Djourou gitti Charles uzattı

2 Temmuz 2018
Djourou gitti Charles uzattı

Antalyaspor’da iç transfer görüşmelerinde sona gelindi. Sözleşmesi sona eren futbolcuların büyük bölümü ile tekrar anlaşan kırmızı-beyazlı yönetim, imza attırmaya başladı. İç transferde görüşülen oyunculardan ilk imza Charles Fernando’ya attırıldı. Brezilyalı oyuncuyla 2+1 yıllık yeni anlaşma sağlayan Antalyaspor, futbolcuya imza attırdı. Yekta Kurtuluş ile de her konuda anlaşan Antalyaspor, tecrübeli oyuncuya en kısa sürede imza attırmayı amaçlıyor.

DENİZ’DEN İNDİRİM İSTENDİ

Sandro’yu İtalya’nın Benevento Kulübü’na 2,3 Milyon Euro bonservis bedeli ile satan Antalyaspor, bu futbolcudan gelecek parayı bekliyor. 4 taksitte satılan bu futbolcudan, 3 taksitle 600 Bin, 1 taksitle de 500 Bin TL alacak. İç transferde henüz anlaşma sağlanamayan isimlerden Deniz Kadah’ın istediği rakamda indirim yapması bekleniyor. Geçtiğimiz sezonun fiyatına imza atmaya hazır olan Deniz’den, takım içi standartlara uygun bir indirim yapması teklif edildi. Yurtdışında olduğu için Ondrej Celustka ile henüz görüşme yapılmazken, Emre Güral ile ilgili Bülent Korkmaz’ın vereceği rapora göre karar verilecek.

DJOUROU AYRILDI

Bu arada Antalyaspor’un İsviçreli futbolcusu Johan Djourou, alacaklarının ödenmediği gerekçesi ile sözleşmesini tek taraflı feshederek takımdan ayrıldı. Antalyaspor’dan 150 Bin Euro alacağı olan İsviçreli futbolcu, FİFA aracılığı ile gönderdiği ihtarnamede, parasının ödenmesini talep etti. Verilen sürede Antalyaspor Yönetimi parayı ödemeyince tek taraflı fesih hakkını kullanan Djourou, resmen takımdan ayrılmış oldu.