Osman umut dağıttı

5 Temmuz 2018
Osman umut dağıttı

Antalyaspor’un altyapısından yetişen ve Türkiye Şampiyonu olan PAF Takımı’nda oynayan Osman Çelik, 3 sezondur kiralık olarak formasını giydiği Kardemir Karabükspor’dan ayrılarak takımının Erzurum kampına katıldı. Takımla birlikte antrenmanlara çıkan Osman, bir radyo programında yayınlanan programda soruları yanıtladı.

BÜLENT KORKMAZ’A ÖVGÜ

Bülent Korkmaz ile görüştüğünü belirten Osman Çelik, genç teknik adamın saha dışında babacan tavır sergilemesine rağmen, saha içinde çok disiplinli olduğunu söyledi. Bülent Korkmaz ile çalışmanın kendileri için şans olduğunu belirten Osman, “Ondan öğreneceğimiz çok şey var" dedi.

BU EKİP LİGDE KALACAK

Karabükspor’da geçirdiği 3 sezon boyunca büyük tecrübeler kazandığını belirten Osman, “Antalyaspor benim için bir şans, ben de Antalyaspor için bir şansım. Maddi boyut futbolcular için önemli, fakat Antalyaspor denince biz bunu arka plana atıyoruz. Ülkemizde her takımda bu sorunlar var. Bunların aşılacağına inanıyorum. Takım çalışmaları ve futbolcu kalitesi üst düzeyde. Antaltaspor için 'Küme düşer' diyorlar ama bizde öyle bir hava yok. Bu sezon bu ekip ligde kalacaktır" ifadelerini kullandı.