Korkmaz’ın Gözlemleri!

11 Temmuz 2018
Korkmaz’ın Gözlemleri!

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ve ekibi, son iki sezona kötü başlayan takımın bu sorununu analiz ediyor. Ekibi ile birlikte bir süredir bu konuya yoğunlaştıklarını belirten Korkmaz, “İlginç bir şekilde son iki  sezonda da lige iyi başlayamayan bir durum söz konusu. Bunun sebeplerini araştırıyoruz ve bazı tespitlerimiz var. Teknik ekip ve yönetim olarak varacağımız sonuca göre önlemlerimizi alacağız” dedi.

SORUN YAŞANMAYACAK

Her kulübün yaşadığı ekonomik sorunların Antalyaspor’da da bulunduğunu belirten Korkmaz, “Öncelikle bu ekonomik sorunları aşmaya çalışıyoruz. Yönetimimiz sorunların çözümü ile ilgili futbolculara bazı sözler verdi. Bu sözleri tutmak için bazı projeler geliştirdi. Projeler hayata geçip, sözler tutulunca sorun yaşanmayacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

AYRILMAK İSTEMİYORLAR

Takımın sözleşmeli futbolcularından Souleymane Doukara ve Maicon Marques’e gelen transfer teklifleri hakkında da konuşan Bülent Korkmaz, şunları söyledi: “Doukara bizim sözleşmeli oyuncumuz. Bu sene ondan çok daha farklı şekilde yararlanacağız. İyi bir profesyonel, çalışmayı ve kendisini geliştirmeyi seviyor. Maicon’u da bırakmayı düşünmüyoruz. Ekonomik problemler var ama hiçbir oyuncumuz ayrılmayı düşünmüyor”.