4. Filiz dönemi

24 Temmuz 2018
4. Filiz dönemi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Antalya Şubesi, olağan genel kurulunda Şakir Filiz 4.kez başkanlığa seçildi. 9 yıldır bu görevi yapan Filiz, tek liste ile girdiği seçimde oybirliği ile göreve seçildi. Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde yapılan genel kurula, taban birlikleri başkanları ve temsilcileri, antrenörler ile spor adamları katıldı.

BİZİ DENETLEYİN

Divan Başkanlığı’nı Antrenör Mustafa Öğüt’ün yaptığı genel kurulda, kısa bir konuşma yapan Şakir Filiz, bugüne kadar kendilerine destek veren herkese teşekkür ederek, “Özellikle taban birliklerine, antrenör arkadaşlarıma, spor camiasına ile kurum ve kuruluş temsilcilerine teşekkür ediyorum. Antrenörlerden TÜFAD’a daha çok zaman ayırmasını istiyorum. Bizi denetleyin ve eksiğimiz olduğunda uyarın” diye konuştu.

3 YILLIĞINA YENİDEN

Tek liste ile gidilen seçimde, katılımcıların tamamının oyunu alan Şakir Filiz başkanlığındaki yönetim 3 yıllığına göreve seçildi. Filiz’in 15 kişilik yönetiminde şu isimler bulunuyor: Ali Eryılmaz, Emin Pehlivanlar, Hüseyin Baysan, Halil Yapıcı, Kamil Atalay, Mehmet çiçek, Musa Yüksel, Orhan Karataç, Ramazan Özen, Recep Şengün, Süleyman Koltan, Süleyman Ögen, Şaban Ahmet Tilki, Zafer Şerbetçioğlu. Denetim Kurulu’nda ise Orhan Gazi Dedekargınoğlu, Ayhan süel, Özgür karacan görev yapacak.

ANKARA DELEGASYON

Şakir Filiz’in listesinde yer alan 33 kişilik Ankara delegelerini ise şu isimler oluşturdu: Ahmet Öz, Ahmet Kısaç, Ali Güral Erdem, Ali İhsan Şen, Ali Öner, Baykal Kan, Emrah Aykurt, Erdoğan Gidici, Ercan Atılgan, Ertuğrul Aykın, Fevzi Uygun, Güngör Kaldan, Hkan Bodur, Halil Yapıcı, Halil Doğan, Halil Kirli, Hasan Emeksiz, Hasan Ali Sağın, Harun Çetinsoy, İbrahim Ay, Lütfi Erolan, Mehmet Ay, Mehmet Ali Çatal, Mehmet Güvenç, Mustafa Ali Akkanat, Mustafa Öğüt, Nejdet Erdoğan, Recep Maden, Süleyman Gülendam, Şaban Ahmet Tilki, Tevfik Ural, Uğur Aksu, Zafer Şerbetçioğlu.