1207 Antalyaspor Iraklıları Misafir Etti

3 Kasım 2018
1207 Antalyaspor Iraklıları Misafir Etti

Kadın futbolunun ülkemizdeki ve uluslararası arenada yüz akı olan 1207 Antalya spor bu kez de Irak Kadın A milli takım Sorumlusu Samer Saad İbrahim, Thaer Kadhim Alwan ile Iraklı milli takım kaptanları Zahraa Emad ve Sara Mahmood 'u , Kulüp başkanı Süleyman Türk, Sportif direktör Hüseyin Türk, takım kaptanları SedaNur İncik ve Dilan Taşkın'la kaldıkları otelde ziyaret ettiler.

Kulüp başkanı Süleyman Türk" Uluslararası alanda ülkemizi her yönüyle tanıtmak bizim en asli görevimiz, en önemli amacımız olarak görüyorum. Bu anlamda attığımız önemli adımlardan bir tanesi de bugün burada Irak'taki kadın futbolu ile kulübümüz arasındaki işbirliğini nasıl artırabileceğimiz oldu. Buna göre yakın zamanda Iraklı kadın futbolcuları Antalyamızda ağırlayacağız, dostluk müsabakaları yapacağız" dedi.

Irak A milli takım sorumlusu Samer de" 1207 Antalyaspor yakından takip ettiğimiz başarılı bir takım. Burada onlardan öğrenebileceğimiz bir çok şey var. İlgilerinden dolayı 1207 Antalya spor camiasına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Günün anısına Iraklılara kulübün birer forması hediye edildi.