Umut saçtı

11 Kasım 2015
Umut saçtı

Antalya barosu başkanlığı 9. Geleneksel Atatürk Kupası Spor Oyunları’nda ilk karşılaşmalarına üzücü bir başlangıç yaparak başlayan Antalya, Kocaeli ve Sakarya Baroları bayan voleybol takım oyuncuları mağlup olsalar bile gelecek adına umut saçtı. Rakipleri karşısında yılmadan mücadele vermelerine rağmen yenilgiye uğrayan üç takım ,bugün mağlup diğer takımlarla mücadele edecek.

 İLK TURNUVA HEYECANI MAĞLUP ETTİ

Rakibi İzmir Alsancak Barosu’na yenilen ayrıca turnuvaya ilk kez katılan Kocaeli barosu Bayan Voleybol Takımı’nın kaptanı Ayşen Demirtakan, “ 7 aylık bir çalışmayla bu sahaya çıktık. Takım arkadaşlarımın çoğunun profesyonel bir geçmişi olmadığı için çok heyecanlandılar. Buna rağmen büyük mücadele verdik. Seneye Antalya’ya çok iddialı geleceğiz” diye konuştu.

MÜCADELEMİZ YETERSİZ KALDI

Bayanlar voleybolda Ankara Barosu ile mücadele eden Antalya Barosu ise  3-0 yenilgiye uğradı. Yenilginin ardından büyük üzüntü yaşadıklarını söyleyen takım kaptanı DENİZ ARICAN ÖCAL“ Ev sahipliği yaptığımız bu anlamlı turnuvadaki ilk maçımızda yenilgi yaşamak bizi çok mutsuz etti. Şanssızlıklar yaşadık ve mücadelemiz yetersiz kaldı. Umarım seneye her şey daha farkı ve güzel olacak. Antalya Barosu olarak bunun için çalışacağız” dedi.