Ha Var Ha Yok

Hüseyin TÜRK 27 Ekim 2018
Hüseyin TÜRK

Gerçekten VAR daha şimdiden kirlendi.

Kime var kime yok?

Bunu hangi takımların hangi maçlarında görmüyoruz ki?

En son Antalyaspor’un verilmeyen net penaltısına, Başakşehir’in verilmeyen net golü gibi birçok örnek karşımızda dururken neyin sorgulamasını yapacağız?

Var da olsa demek ki hala vicdan yok, adalet yok.

Bir yerde bakıp da hala görmek istemiyorsan, bozuk deyip hala hakemlik onurunu ön planda tutamıyorsan gidişatın tehlikesi şimdiden belli olmaya başlamıştır.

Var bozuksa, gözleriniz de mi bozuk?

Benim naçizane tavsiyem, maçları artık Robotlar yönetmeli…

**

Her geçen haftada oluşturulan çekirdek bir kadro var. Her maçın mücadelesiyle ortaya çıkan puanlar var. Bunların kazanımı çok güzel olurken, Antalyaspor forması içinde hayat bulan bir anlayışa imza attıran Bülent hocaya kutlamak gerek.

Yeni vizyonun adında önemli atılımlara imza atan bir yönetim var şu anda. Özellikle altyapının başına Sedat Karabük ismi çok güzel oldu. Önceki dönemlerde altyapıyı zenginleştirip, Antalya amatörüyle barışık bir anlayış ortaya koymuş, Antalya amatörünün desteğini ve kalbini kazanmıştı.

Sedat hoca bilgi ve birikimiyle birlikte çalışkanlığı ile de Antalyamızda çok önemli projelere imza atacağına inanıyorum.

**

Antalyamızın genel bazı sporlarında ilginç hikayelere öylesine şahit oluyorum ki, yalan ve dolanla süslenmiş, kendi egolarına sırnaşmış, ceplerini daha çok kalplerine kazımış sözde yönetici, başkan vs.leri görmekten mide bulantıları yaşıyorum. Bu konuda çamur deryasında acaba kendilerini nerede görüyorlar açıkçası merak etmiyor değilim.

 

 

 

Yazarın tüm yazıları